Ruszyły zapisy na „Lato z Iskierką!”

Choć w kalendarzu jeszcze zima to my już myślimy o lecie! Jeśli Wasze dziecko nie ma jeszcze planów na tegoroczne wakacje to mamy dla Was pewną ciekawą propozycję. Zapraszamy na tydzień wspaniałej przygody z piłką nożną!

W tym roku udamy się do Darłówka, gdzie od 10 do 17 sierpnia 2024 r. młodzi zawodnicy nie tylko będą intensywnie trenować i poprawiać swoje piłkarskie umiejętności, ale również korzystać z uroków nadmorskiej miejscowości i ciekawie spędzać czas.

W tegorocznym programie obozu znalazły się między innymi:

- codzienne treningi piłkarskie (zarówno na boisku z naturalną, jak i sztuczną nawierzchnią),

- mecze wewnętrzne,

- różnorodne gry, konkursy i zabawy integracyjne,

- dodatkowe zajęcia sportowe zorganizowane na terenie ośrodka,

- wyjścia na plażę,

- wycieczki fakultatywne (w tym wyjście do parku wodnego oraz rejs pirackim statkiem),

- pamiątkowa sesja zdjęciowa.

Zakwaterowanie

Tegoroczne „Lato z Iskierką” odbędzie się w Darłówku, czyli w nadmorskiej części położonego ok. 200 km od Szczecina Darłowa. Uczestnicy obozu zostaną zakwaterowani w Ośrodku Wypoczynkowym „Diuna” położonym jedynie ok. 200 metrów od plaży i wyposażonym zarówno w zaplecze sportowo-rekreacyjne (boiska do siatkówki i koszykówki, miejsce na ognisko), jak i salę multimedialną, która pozwoli nam na przeprowadzenie dodatkowych zajęć. Do dyspozycji zawodników Iskierki oddane zostaną pokoje 3-, 4- i 5- osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. 

Informacje techniczne

Zapisy zainteresowanych zawodników przyjmowane są do końca lutego. Wszystkie szczegóły dotyczące tegorocznej odsłony obozu „Lato z Iskierką” dostępne są u wiceprezesa Klubu Dariusza Pińkowskiego lub u trenerów poszczególnych grup.

Cena obozu: 1800 zł (płatna w trzech ratach: 1. rata 600 zł płatna przy zapisach; 2. rata w wysokości `600 zł płatna do 30 kwietnia oraz 3. rata płatna do 30 maja). Co ważne, wszystkich płatności należy dokonać za pośrednictwem  aplikacji ProTrainUp.

W cenie obozu „Lato z Iskierką” znajduje się:

- zakwaterowanie uczestników w OW „Diuna” w Darłówku,

- pełne wyżywienie (tj. 3 posiłki + podwieczorek),

- dojazd,

- opieka wykwalifikowanej kadry oraz opieka pielęgniarki,

- wycieczki,

- pamiątkowa koszulka obozowa oraz plecakoworek.

Zachęcamy wszystkich młodych zawodników Iskierki do udziału w tegorocznym obozie!